Jste zde:

ABNER a.s. > O nás > Kariéra

Kariéra

Firma ABNER a.s. přijme na pracovní místo v Moravské Třebové:

TECHNIK KVALITY

Požadované vzdělání:

úplné střední vzdělání strojírenského směru, nebo se zkušenostmi ze strojírenské oblasti

Další požadované znalosti:

  • základní znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • ochota rozšiřovat si znalosti v oboru
  • pečlivost, zodpovědnost

Pracovní náplň:

  • zpracovávání kontrolních postupů
  • činnosti v oblasti kontroly a zkoušení
  • řešení neshod a reklamací
  • práce na projektech s ohledem na zvyšování kvality výrobků

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci
  • dobré platové podmínkymožnost dalšího vzdělávání
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • přípěvek na dopravu
  • příspěvek na stravu
  • týden dovolené nad rámec
  • velké množství dalších firemních benefitů

Kontaktní osoba:

Marie Ševčíková, personalistka, tel. 461 313 112, e-mail: marie.sevcikova@abner.cz

Kontaktní adresa:

ABNER a.s., anškrounská 87, 571 01 Moravská Třebová

Firma ABNER a.s. přijme pro pracoviště v Moravské Třebové schopné pracovníky do strojírenské výroby:

  • svářeče
  • obsluhu ohraňovacího lisu
  • pracovníka(-ci) na elektromontáž
  • strojírenské dělníky (dělnice)

Nabízíme:

  • zajímavé platové podmínky, příplatky za odpolední a noční směny
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění
  • věrnostní odměny
  • odměny k životním jubileu
  • odměny hospodaření

Nástup možný po proškolení BOZP a PO, vstupní lékařská prohlídka je povinná.

Bližší informace vám podá paní Ševčíková, tel. 461 313 112, e-mail: marie.sevcikova@abner.cz